ZvP Vermikompostér DIY box Typ Standart

Kód: 80
Akce Novinka Tip
Značka: ZvP
1 540 Kč
Skladem

Typ standart je kompletně hotový s již předvrtanými dírkami ve dnech 2 horních zásobníků a Vy můžete hned začít s vermikompostováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZvP Vermikompostér DIY box

Nový vermikomstér naší výroby je maximálně účelný, designově přijatelný a hlavně za velmi nízkou pořizovací cenu, aby si zpracování bio-odpadu z domácnosti a následné přírodní hnojivo mohla dovolit každá rodina. Pro tvorbu tohoto vermikompostéru jsme vycházeli z vlastních dlouholetých zkušeností s vermikompostováním, zpracováním bioodpadu a chovu kalifornských žížal. 

ZvP vermikompostér DIY box je složený z 3 plnostěnných plastových zásobníků, přičemž 2 horní zásobníky slouží pro ukládání bioodpadu a jeho zpracování pomocí kalifornských žížal. Spodní zásobník pak vykonává funkci sběrné nádoby na hnojivo "žížalí čaj" a je opatřen kohoutkem na stáčení žížalího čaje. Celý vermikompostér je postaven na konstrukci s nožkami vyrobené z hoblovaného smrkového dřeva natřeného bezbarvým nesyntetickým lakem. Vermikomstér je také vybaven víkem pro eliminaci případného zápachu a zamezení přístupu hmyzu k bio-odpadu.

Na internetu a v televizi se objevují tipy na to, jak si jednoduše vytvořit vlastní vermikompostér za nižší pořizovací cenu. Ale nám tyto tipy přišly velmi náročné na výrobu a čas, kdy je potřeba mnoha nástrojů (např. nýtovačka, oscilační bruska, vrtačka atd.) a dalších spojovacích materiálů jako (např. nýty, silikon atd.). Proto jsme se rozhodli přijít z vlastní výrobou a nabízíme 2 typy vermikompostérů. 

Typ standart je kompletně hotový s již předvrtanými dírkami ve dnech 2 horních zásobníků a Vy můžete hned začít s vermikompostováním.

Typ hobby se řídí dle zkratky DIY (do it yourself) - "kutilství", kde si doma sami vytvoříte děrování ve 2 horních zásobnících dle Vašich představ jen pomocí aku-vrtačky.  

Dále nabízíme také zakoupení jednotlivých zásobníků a Vy si tak můžete přidáváním vytvořit vícepatrové vermikompostéry.

 

Technické parametry:

Celkový rozměr: 40 x 30 x 61 cm

Rozměr 2 horních zásobníků: 40 x 30 x 17 cm

Rozměr sběrného zásobníku: 40 x 30 x 12 cm

Objem zásobníků pro zpracování biodpadu:  36 L

Celkový objem: 48 L

Barva: zásobníky - šedé, dřevo - přírodní

Materiál: zásobníky - zdravotně nezávadný polypropylen s potravinářským atestem, podstavec - hoblované smrkové dřevo

Povrchová úprava dřeva: bezbarvý vodou ředitelný lak

 

Obecné informace o vermikompostérech a vermikompostování naleznete zde.

Informace o kalifornských žížalách naleznete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vermikompostéry
Záruka: 2 roky