Kasko EKO obrubník 107 cm

Kód: 410
Akce Novinka Tip
77 Kč
Skladem

Odolný polyamidový obrubník pro snadnou instalaci do zapěstovaných zahrad.
Délka: 7 dílů po 15,3 cm, celková délka 107 cm.
Materiál: recyklovaný polyamid s příměsí skelných vláken.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stačí jen zatlouct!

Zahradní obrubník pomáhá oddělovat různé plochy v zahradě. Tento obrubník byl vyvinut pro instalaci v již zapěstovaných zahradách, je tedy snadné jej nainstalovat. Ideálně se hodí pro olemování vzrostlých stromů nebo vytvoření hranice mezi záhonem a trávníkem. Výborně poslouží také na tvorbu chodníčků na zahradě.

Jednotlivé dílce o délce 15,3 cm lze spojit připraveným pantem a v pantu tvarovat a ohýbat dle libosti. Pravý úhel není žádný problém s tímto obrubníkem vytvořit. Obrubník můžete spojovat do nekonečné délky a vždy si zachová svoji pevnost. 

Materiál

Obrubník je vyroben ze 100% z recyklátu, tedy polyamidového odpadu PA 66 s příměsí sklených vláken. Jedná se o odpad, který by se jinak bez užitku vyhodil. Ekologické myšlení výrobce Kasko přivedlo na nápadu vyrobit z odpadu tento unikátní plastový obrubník. 

Obrubník je díky polyamidu a skelným vláknům extrémně mechanicky odolný. Bez problémů snese ránu kovovým kladivem. Obrubník je testován certifikovanou laboratoří na extrémní podmínky.

Mezní teploty při testování byly -40°C až +80°C. V těchto extrémních podmínkách byl výrobek testován po dobu 8 dní, což dokazuje jeho velkou výdrž.

 

Instalace

Instalace obrubníku byla jako jediná na trhu navržena pro instalování obrubníku do zapěstovaného terénu. Díky odolnému materiálu se obrubník pouze natluče gumovou paličkou do terénu a vytvoří tak předěl jednotlivých ploch. Více o instalaci jistě uvidíte v instruktážním videu.

K instalaci není zapotřebí žádného dalšího příslušenství. Z vybavení Vám postačí jen gumové kladívko.