JRK SMART 700

Kód: 356
Akce Novinka Tip
Značka: JRK
4 699 Kč –14 %
komposter jrk smart 700 21546 1
4 699 Kč –14 % 3 999 Kč
Skladem

ZDARMA velká brožura o kompostování, objem: 700 litrů, rozměr: 115 x 111 x v. 86 cm, hmotnost: 20kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér JRK SMART 700

Kompostéry produktové řady JRK SMART jsou jedničkou na současném evropském trhu.

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Díky bezkonkurenční tloušťce stěny odolá kompostér náporům proměnlivého počasí (vysoké teploty, extrémní mrazy, silný vítr), také se hravě ubrání tlaku biologického odpadu uvnitř a zachová si svůj původní tvar. S kompostérem JRK SMART 700 na Vaší zahradě máte jistotu, že už nikdy nebudete potřebovat jiný.

Stálost barvy

Kompostér JRK SMART 700 si po dobu svojí životnosti udrží stálou krásnou barvu v odstínech zelené, to zaručuje použitý materiál, ze kterého je kompostér vyrobený. Je to 100 % recyklovaný polyetylén, který je UV stabilní.

Šetříme Vaše náklady

Životnost kompostérů JRK SMART přesahuje 20 let (pravděpodobně bude výrazně delší), cena opravdu odráží jeho kvalitu, která je pro kompostér typická. Přidaná hodnota, kterou koupí kompostéru získáte, je zaručena a za tuto cenu určitě stojí.

Technologicky vyspělá konstrukce

Díky moderní konstrukci je možné kompostér JRK SMART 700 pohodlně otevřít z každé strany a libivolně kompost promíchat, vybírat nebo průbežně doplňovat nový biologický materiál.

Zápach z rozkladajícího se biologického odpadu je minulostí. Kompostér JRK SMART 700 byl navržen s cílem vytvořit vhodné podmínky pro optimální proces rozkladu biologického odpadu. Proces funguje díky důmyslnému systému vnitřního provzdušňování a unikátní vnitřní soustavě žeber zabraňující ucpávání větracích otvorů. Odpad se tak nelepí na stěny a uvnitř se tvoří vzduchové bubliny, které pomáhají proměnit záhradní a kuchyňský odpad na kompost (přírodní hnojivo.)

  

 

Víko kompostéru JRK SMART 700 ve tvaru šestiúhelníku je dostatečně velké a praktické, dá se úplně otevřít, případně je možné ho pootevřít jen z poloviny, nebo napevno uzavřít a zajistit ve více bodech.

Elegantní doplněk do zahrady

Kompostér JRK SMART 700 působí i přes svoji zdánlivou robustnost decentním a zároveň exkluzivním dojmem, který podtrhuje jeho zajímavý kónický tvar. Je určený pro lidi se skutečným vztahem k životnímu prostředí a k prostředí, ve kterém žijeme.

Kompostér JRK SMART 700 je určený pro zahrady s rozlohou kolem 700 m2.