JRK SMART 620

Kód: 68
Akce Novinka Tip
Značka: JRK
4 199 Kč –2 %
komposter jrk smart 620 21545 1
4 199 Kč –2 % 4 099 Kč
Vyprodáno

ZDARMA velká brožura o kompostování, objem: 620 litrů, rozměry: 122 x 79 x 128,5 cm, hmotnost: 22kg,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér JRK SMART 620

Kompostéry produktové řady JRK SMART jsou jedničkou na současném evropském trhu.

Pevnost, jednoduchost, spolehlivost

Díky bezkonkurenční tloušťce stěny odolá kompostér náporům proměnlivého počasí (vysoké teploty, extrémní mrazy, silný vítr), také se hravě ubrání tlaku biologického odpadu uvnitř a zachová si svůj původní tvar. S kompostérem JRK SMART 620 na Vaší zahradě máte jistotu, že už nikdy nebudete potřebovat jiný.

Stálost barvy

Kompostér JRK SMART 620 si po dobu svojí životnosti udrží stálou krásnou barvu v odstínech zelené, to zaručuje použitý materiál, ze kterého je kompostér vyrobený. Je to 100 % recyklovaný polyetylén, který je UV stabilní.

Šetříme Vaše náklady

Životnost kompostérů JRK SMART přesahuje 15 let (pravděpodobně bude výrazně delší), cena opravdu odráží jeho kvalitu, která je pro kompostér typická. Přidaná hodnota, kterou koupí kompostéru získáte, je zaručena a za tuto cenu určitě stojí.

Technologicky vyspělá konstrukce

Díky moderní konstrukci je možné kompostér JRK SMART 620 pohodlně otevřít z každé strany a libivolně kompost promíchat, vybírat nebo průbežně doplňovat nový biologický materiál.

Zápach z rozkladajícího se biologického odpadu je minulostí. Kompostér JRK SMART 620 byl navržen s cílem vytvořit vhodné podmínky pro optimální proces rozkladu biologického odpadu. Proces funguje díky důmyslnému systému vnitřního provzdušňování a unikátní vnitřní soustavě žeber zabraňující ucpávání větracích otvorů. Odpad se tak nelepí na stěny a uvnitř se tvoří vzduchové bubliny, které pomáhají proměnit záhradní a kuchyňský odpad na kompost (přírodní hnojivo.

Víko kompostéru JRK SMART 620 ve tvaru šestiúhelníku je dostatečně velké a praktické, dá se úplně otevřít, případně je možné ho pootevřít jen z poloviny, nebo napevno uzavřít a zajistit ve více bodech.

Elegantní doplněk do zahrady

Kompostér JRK SMART 620 má extravagantní design, ale zároveň působí exkluzivním dojmem. Je určený pro lidi se skutečným vztahem k životnímu prostředí a k prostředí, ve kterém žijeme.

Kompostér JRK SMART 620 je určený do zahrad s rozlohou kolem 620 m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Objem: 620 l
Barva: Zelená