JRK PREMIUM 1100 l

Kód: 44
Akce Novinka Tip
Značka: JRK
ZDARMAZDARMA
komposter jrk premium 1100 l 27795 7
6 990 Kč
Skladem

Objem: 1100 litrů, výška: 103cm, hmotnost: 32kg, základna:148x129cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompostér JRK 1100 PREMIUM je velkoobjemový, uzavřený kompostéry prémiové kvality. Navržený s maximální precizností s ohledem na co nejdelší životnost a bytelnost, důmyslný je i sytém provzdušňování.
Je vyroben ze 100% recyklovaného plastu, který může být v budoucnu opět zrecyklovaný. 

• Vyrobeno z extra pevných a extra silných modulárních panelů. Životnost je více než 20 let.
• Systém pro udržování stálé vlhkosti, teploty a dostatku vzduchu. 
• Inteligentní vzduchově-ventilační systém vytváří efekt dvojité izolace, přitom optimální přívod vzduchu se koná v zimě i v létě. 
• Otvory přívodu vzduchu jsou umístěné pod šikmé ztužovací žebra, které zabraňují materiálu v kompostéru v blokování větracích otvorů.
• Dlouhá životnost díky silné konstrukci s UV stabilizací. 

Inteligentní vzduchově-ventilační systém -> základní předpoklad optimální rychlosti kompostování:
Vzduchové bubliny vevnitř kompostéru zabezpečují rovnoměrný rozklad biologického odpadu a rychlý vznik kompostu.

• Optimální větrání reguluje vlhkost a teplotu vevnitř kompostéru. Rozklad biologického odpadu probíhá výrazně rychleji než v klasických kompostových hromadách.
• Modulární panely spojené silnou plastovou tyčí. Umožňuje snadnou montáž, jednoduchý a rychlý přístup k hotovému kompostu z kterékoliv strany. 
• Robustní kónický tvar a hmotnost zabezpečuje stabilitu kompostéru, a to i v nepříznivých povětrnostních podmínkách. 
• Odklápěcí víko se širokým otvorem pro plnění kompostéru a kontrolu vlhkosti. 
• Kompostéry jsou esteticky příjemné s mramorovanými zelenými panely a jsou v celkové harmonii s okolím. 

Reálná životnost kompostéru JRK PREMIUM 1100 je více než 20 let. Díky bezkonkurenční tloušťce stěny odolá kompostér JRK PREMIUM 1100 náporům proměnlivého počasí (vysoké teploty, extrémní mrazy, silný vítr), také se hravě ubrání tlaku biologického odpadu uvnitř a zachová si svoj původní tvar. S kompostérem JRK PREMIUM 1100 na vaší zahradě máte jistotu, že už nikdy nebudete potřebovat jiný. 

Kompostér JRK PREMIUM 1100 si po dobu svojí životnosti udrží stálou, krásnou barvu v odstínech zelené, to zaručuje použitý materiál, ze kterého je kompostér vyrobený. Je to 100% recyklovaný polyetylén, který je UV stabilní.

Šetříme Vaše náklady
Pokud životnost kompostérů JRK PREMIUM přesahuje 20 let (pravděpodobně bude výrazně delší), tak cena za kompostér JRK PREMIUM 1100 opravdu odráží jeho kvalitu, která je pro kompostér typická. Přidaná hodnota, kterou koupí kompostéru JRK PREMIUM 1100 získáte je zaručena a za tuto cenu určitě stojí 

Radost z kompostovaní
Díky moderní konstrukci je možné kompostér JRK PREMIUM 1100 pohodlně otevřít z každé strany a libivolně kompost promíchat, vybírat nebo průbežně doplňovat nový biologický materiál. 
Zápach z rozkladajícího se biologického odpadu je minulostí. Kompostér JRK PREMIUM 1100 byl navržen s cílem vytvořit vhodné podmínky pro optimální proces rozkladu biologického odpadu. Proces funguje díky důmyslnému systému vnitřního provzdušňování a unikátní vnitřní soustavě žeber zabraňující ucpávání větracích otvorů. Odpad se tak nelepí na stěny a uvnitř se tvoří vzduchové bubliny, které pomáhají přeměnit záhradní a kuchyňský odpad na kompost (přírodní hnojivo.) 
Víko kompostéru JRK PREMIUM 1100 ve tvaru šestiúhelníku je dostatečně velké a praktické, dá se úplně otevřít, případně je možné ho pootevřít jen z poloviny, nebo napevno uzavřít a zajistit ve více bodech.

Krásná a čistá zahrada
Kompostér JRK PREMIUM 1100 působí i přes svoji zdánlivou robustnost decentním a zároveň exkluzivním dojmem, který podtrhuje jeho zajímavý kónický tvar. Je určený pro lidi se skutečným vztahem k životnímu prostředí a k prostředí, ve kterém žijeme. 

Kompostér JRK PREMIUM 1100 je určený pro zahrady s rozlohou kolem 1500 m2.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostéry
Záruka: 2 roky
Typ: Uzavřený kompostér
Objem: 1100 l
Barva: Zelená
Výrobce: JRK
Vhodné pro: Rozlohu zahrady do 1500 m2